Eritellimusi teeme kokkuleppeliselt tellijaga kõikide kaubagruppide osas erinevatest maailma maadest, vastavalt kauba saadavusele . Oleme teinud näiteks eritellimusi Austraaliast, Canadast ja Mehhikost, tihti USA-st. Seoses transpordi (transpordi hinnaga) ja lisanduva ajakuluga (tollivormistuse ning transpordi ajaga) eelistavad kliendid siiski üldjuhul EU piirkonna hankeid. Tänaseks on Inglismaa (GP) kaubad muutunud raskematel tingimustel (aeg+tollivormistus) tellitavaks, kuid vastavalt kliendi vajadustele toimetame.

TIMKEN laovaru Euroopa kesklaos jälgime reaalajas ja kiirtellimised saabuvad üldjuhul tänu UPS logistikale 24-48 tunni jooksul (tööpäevadel) meie lattu . Kiirhanked oleme korraldanud ka lennutranspordiga – AIR CARGO. Logistikafirmadest oleme kasutanud peaaegu kõigi Eestis tegutsevate firmade teeneid ja lisaks veel erinevaid lääne logistikafirmasid.

MIKS ?

Hanked üle Euroopa on viimase aja suundumus, tingitult erinevate tehnoloogiate, masinate tungimisest Eesti ja Balti majandusruumi. Firmadel on ju ostetud erinevatest maadest, erinevatelt tootjatelt ja erinevate vanustega seadmeid, masinaid ja tootmisliine.

Vaatamata meie väga suurtele laovarudele on raske aimata kõiki vajaminevaid tagavaraosade ja kulumaterjalide tüüpe. Lahendame palju probleeme ka TOLLIMÕÕDUS laagrite, laagripukkide hangetel. Sõiduautode, veoautode , traktori rattalaagrite, sildade ja käigukastide spetslaagrite tellimise võimalus (kui laos ei ole). Näiteks : TIMKEN AUTOLAAGRID üldjuhul enamlevinud markidele/mudelitele laos (veo -ja sõiduautodele), kuid vähemlevinuid või uuematele mudelitele ei oska hoida tava lao-sortimendis !

Abistamaks firmasid hooldus ja remonditöödel kõige erinevamete laagrite ja nendega seonduvate komponentide hankimisel oleme valmis kiirtellimiste korraldamiseks ka kõige erinevaimatele laagritele, kiilrihmadele , tihenditele ja muude tehnilistele toodetele, kui klient on piisavalt kannatlik ja maksevõimeline. Kuid on situatsioone, kus oleme tunnistanud, et lühikese ajaga või etteantud maksumuse piirides ei ole võimeline tarnet teostama meist sõltumatutel asjaoludel .

Meie aastatepikkune kogemus ja kaubandussuhted üle maailma võimaldavad leida Teile vajalikku kiirelt!

Reaalajas näeme tootjate TIMKEN , Koyo, NKE, GATES, PIX Euroopa ladude laoseisu, Lisaks saame pidevaid laoseise erinevatelt tootjatelt (vaheladudelt) viimase 5-10 päeva seisuga.

KUI KAUA ?

Vastavalt tellija soovile saame üldjuhul kauba toimetada igast Euroopa punktist kliendini 3-6 tööpäeva jooksul kasutades selleks logistikasüsteeme DHL, TNT, Shenker, UPS, ….. . Kui tellijal ei ole suurt ajalist survet ja soovib kaupa saada odavamalt, siis kokkuleppel tellijaga toimetame odavamate kaubaliikumis-skeemidega kauba oma lattu mõne nädalaga.

KUST KOHAST ?

Oleme teinud näiteks eritellimusi Austraaliast, Canadast ja Mehhikost, tihti USA-st. Seoses transpordi (transpordi hinnaga) ja lisanduva ajakuluga (tollivormistuse ning transpordi ajaga) eelistavad kliendid siiski üldjuhul EU piirkonna hankeid. Tänaseks on Inglismaa (GP) kaubad muutunud raskematel tingimustel (aeg+tollivormistus) tellitavaks, kuid vastavalt kliendi vajadustele toimetame.

Väljapool tavapäraseid hankeid on palju küsimisi tollimõõdus laagritele. Jaapani firmade laagrid oleme kiiruse huvides tihti suutnud hankida Euroopast, kuid ka võimalusel hoiame aina rohkem NSK, NTN, ASAHY, Koyo, FYH tooteid laos. Koos klientide küsimiste ja kinnitatud tellimistega laieneb see geograafia pidevalt.

MIDA KÜSIDA ?

Pöörderingid vastavalt kliendi joonistele – tellitavad !

Kiirhangete alla kuuluvad tänasel päeval kõik maailma LAAGRID, LAAGRIPUKID, PUKSID, LIIGENDOTSAD, HÜDROSILMAD, ÜLEKANDERIHMAD (kiil-, hammas, lame-, soon- ja mitmikrihmad), KETIRATTAD- ja KIILRIHMARATTAD ning nende KINNITUSELEMENDID (võllile) / kui need tooteid ei ole laoseisus varem olnud või on harva kasutatavad (väga spetsiifilised seadmed).

Aina suuremas ulatuses ( suuremal tellimisel – täpsetel andmetel ) kuuluvad kiirhankena tellimisele ka KONVEIERKETID, TÕMBEKETID, HÜDROSILINDRID , liigendotsad, erinevad TIHENDID, O – ja X rõngad, surve- simmerling tihendid , V tihendid, manzetid ning variaatori rihmad. Hüdro- ja elektrimootorid ning reduktorid on kaubagrupp mida laos palju ei hoia, kuid üldjuhul tellitavad , kuid seda tingimusel : on olemas vastavad tehasetähised ja/või koosteliini tehnilise passi andmed.

MIDA PEAB TEADMA TELLIMUSE ESITAMISEKS ?

Et tellida õige kaup peab tellija andma TÄPSED ANDMED ORIGINAALLAAGRI (laagripuki) või TIHENDI , RIHMA , KETI, MOOTORI, REDUKTORI j.n.e. varuosa kohta. Kasuks tulevad toote pildid (ka pildistatud) , joonised või tehnilise passi andmed.

Nõiteks : LAAGRI TEHASETÄHIS ISO standardi järgi või LAAGRI TOOTJA TEHASE NIMETUS ja TOOTJAPOOLNE LAAGRI TÄHIS ( tellimuse kinnitusel kontrollime ka laagri mõõte ja tüüpe ). Sõidu- ja veoauto, haagise rattalaagrid saame leida täpsete auto andmete: tootja, väljalaskeaasta, mark, mootori maht, piduritüüp, millisele sillale (või silla tüüp) tihti on vajalik ka VIN kood j.n.e..

Lihtsamatel juhtudel leiame võimaluse korral vajaliku toote täpsete ka jooniste ja/või mõõtude olemasolul. Ainult umbmääraste mõõtude omajat üldjuhul aidata ei saa. Üldjuhul on raske aidata klienti, kellel on masina või seadme valmistaja katalooginumbrid, kuid ei ole konkreetse tagavaraosa andmeid.

Kiilrihmade või hammas-, variaatori-, mitmik-, soon- ja lamellrihmade tellimisel peab tellija teadma täpset profiili nimetust ja sisemõõtu, välis- või töömõõtu (efektiivmõõtu) ning tihti ka lisamõõtusid laiust ja kõrgust. Täpsed andmed tagavad õige toote tellijale !

KUIDAS MAKSTA KIIRTELLIMISE või ERITELLIMUSTE EEST ?

Kui ei ole püsikliendilepingut, siis on vajalik pärast kõikide tellimuse asjaolude selgumist (kauba saadavus, originaalvaruosa või analoogiline, hind koos käibemaksu ja transpordihinnaga, eeldatav tarneaeg Moduator AS lattu , kättetoimetamise viis Eestis) teha tellimuse kinnitamiseks ETTEMAKS kokkulepitud ajal ja kokkulepitud ulatuses, vastavalt ettemaksu arvele.

Lepingulistel klientidel (kellel on hea maksetava ja ei ole võlgnevusi) toimub maksmine vastavalt lepingule ja kokkulepetele!

KUIDAS SAADA LEPINGUT ?

Helistage AS Moduator juhatajale 5034731 või klienditeenindusse 7768652 ; mob. 5234731

Lisainfo avariiliseks tasuliseks väljakutseks , 24 tundi teenindust – tel. 5234731 (väljakutsetasu töövälisel ajal)


Translate