AS MODUATOR on tehnilise spetsialiseeritusega varustusfirma.

Meie missioon on tagada masinaehitajate ja tööstus-, metsandus-, põllumajandus- ja transpordifirmade, hooldusteenistuste tõrgeteta töö ning tehnikakaupade kaupluste varustamine vajalike tööstustarvikutega üle Eesti.  

   Varsti 30a kogemus (firma asutatud 1993 aastal) mehhaanika komponentide maaletoomisel ja klientide vajadustega arvestamisel võimaldab laost kliente teenindada operatiivselt ja suurendada pakutavat valikut.

   Meie teeninduskeskus asub Põltsamaal, mandri-Eesti keskpaigas. Püsiklientidele on organiseeritud iganädalane tasuta kaubajaotus üle Eesti (riigisiseselt toimib edasimüüjate võrgustik) ja kõikidele klientidele toimub igal tööpäeval postipakkide saatmine.

   AS Moduatori lao sortimendis on kohapeal momendil üle 44 000 nimetuse erinevaid mehaanikaga seotud toote. Tulenevalt nõudlusest  kõrgema kvaliteediga ja spetsiifiliste toodetele , oleme suurendanud erinevate maailma juhtivate tööstus tootjate osakaalu, nii millimeeter (ISO)  ja ka tollimõõdustiku (INCH) süsteemile (näiteks: liigendotsad, zarniirlaagrid, lineaar-süsteemid, roostevaba laagrid, teraslaagripukid, poolitatavad laagrid).

KAUBAJAOTUS ÜLE EESTI ; Omiva pakiautomaatidega + Moduator kaubaringidega, kaubajaotus päevadel + eriveoteenused. Otsepostitused ka  Soome-, Läti – ja Leedu Vabariiki.  

Hea laagriga veereb elu !

Translate