LAAGRID

Laagrid tootjatelt, kelle kaubamärgid on: TIMKEN see tähendab TIMKEN – TORRINGTON – FAFNIR , CCVI, FERSA, ZKL, ZVL, PFI , NSK, GPZ, NTN, NSK , FYH, IBB, IBU, FS, FK, KG, SPZ, HBF, FAG, SKF MPZ, INA j.n.e.. Olemas ka vene laagrid.

Masinaehitajatele, remondi- ja hooldefirmadele, sõidu- ja veoautodele, tõstukitele, laevade remondile, ehitusmasinatele, traktoritele, tekstiili – ja trükitööstusele jne. Suur valik on laos spetsiaallaagreid: kaherealised sfäärilised rulllaagrid, nõellaagrid , aktsiaal- ja radiaalallgrid, pealt sfäärilised laagrid, roostevabad laagrid, sidurlaagrid, survelaagrid, kuuskantavaga, isetsentreeruvad sfäärilised kuullaagrid, zarniir laagrid, laiendatud sisesaalega, kuumakindlad laagrid, liigendots pöörleva laagriga j.n.e.). Aina rohkem hoiame laoseisus erinevate kasutusalade toodangut (näiteks: rolleritele laagrid, käigukastide laagrid, kodumasinate laagrid, konveierite laagrid, sae laagrid, tõstukite laagrid, põllumajandus masinate laagrid, j.n.e.) Müüme ja teeme eritellimisi sõiduautode laagrikomplekte (KIT) ja veoautodele, bussidele ka kompaktlaagreid ( välissaale üks , sisesaale kahest osast, või vastupidi).

(tööstusele, masinaehitajatele, soojatootjatele, elektrijaamadele, kaevandustele ja karjääridele, remondi/hooldefirmadele, puidutööstustele, graanuli/briketi tehastele, toiduainetööstusele, konveieritele, sõidu- ja veoautodele, traktoritele, kombainidele, metsamasinatele, laevadele ning hobi- ja kodumasinatele, aiatehnikale, tööpinkidele, robotitele, võidusõidutehnikale, … ). Laos ka roostevabad laagrid (laagripukid) ! 


LAAGRIPUKID


Laagripukid koos laagritega firmalt ASAHI , FYH, FS,FK, CCVI, INA (erinevate kinnitusvariantidega, ka tollimõõdus ja roostevabad laagripukid). Laos ka raskeseeria laagripukid kaherealiste sfääriliste rulllaagrite (22 … , 23… , 24…, 21, …..) jaoks .  Üldjuhul on laagripukk SN ja SNU , SNG tüüpi (pukk pealt lahtimonteeritav) komplekteeritud koos tihenditega ( või tihendus vildiga) ja fiksaator-rõngastega. Fiksaatorrõngad ja tihendeid SNU tüüpi pukile on ka eraldi saadaval. Tellime ka tollimõõdus ja eriotstarbelisi laagri korpuseid – INA ja Jaapani tootjad ( Näiteks Asahi, Koyo, FYH ).


AUTORATTALAAGRITE KOMPLEKTID


rummuga laagrid, kaherealised kompaktlaagrid TIMKEN, KOYO, PFI ja ka odavaid Hiina tootjatelt . Tellimisel SKF ja INA, SNR tooted.


PÕLLUMAJANDUS ERILAAGRID JA KETTARUMMUD

FKL(Serbia), PFI, NKE


LINEAAR JUHTTEED+KELGUD, LINEAARLAAGRID/JUHTVÕLLID

HIWIN, NBS, INA


HÜDROOTSAD, LIIGENDOTSAD JA NUKITÕUKURID (laager läbiva poltkinnitusega)


Hüdrootsad on saadaval keermega ja keevitatavad variandid erinevatelt firmadelt (TIMKEN, INA, CCVI, McGill). Liigendotsad firmadelt Rodoball, CCVI, Aurora on peamiselt kasutusel hüdraulika ja pneumaatika silindritel, rooliotstel (muruniitja, ATV, kartauto, buggy ja võidusõidutehnika)
juhtkangidel ( hüdrojagajad, tööstus- robotid ja automaatseadmed j.n.e. )
Nukitõukurid on kasutusel näiteks tõstukite, lükanduste, konveierliinide ja puidupinkide konstruktsioonides. Saadaval ka tollimõõdus!

hüdro- ja pneumoseadmetele,ka tollimõõdus. Hobi-ja autospordile AURORA ja RODOBAL. Liigendotsad laagersilmaga firmalt DURBAL


PUKSID


kinnitus- ja mahatõmbepuksid (iseseaduvatele kuullaagritele ja sfäärilistele rull-laagritele). Pronkspuksid kaasa arvatud liuglaagrid TEFLON sisepinnaga ja PLASTIK-KERAAMILISED kõrge kvaliteediga – metsa- ja tõstemasinatele, põllumajandus ja tööstus konveieritele. Paksuseinalised õlipronks-puksid ja erisulampuksid grafiit täidisega määrdetaskutes. Tõsteseadmetele kõrgkarastatud teraspuksid ja spetsiaalpronks-messing sulamid ( võimaldavad töötlemist ).


TIHENDID


simmerlingid (vene mõistes SK-tihendid) ehk õlitihendid( eritellimistel ka tollimõõdus ja kõrgsurvetihendid ), mansetid ja O-rõngad, V-rõngad firmadelt TTO ja DICHTO. Laos suur valik (umbes 135) tihendikomplekte vene hüdrosilindritele, traktoritele, kombainidele, ekskavaatoritele, buldooseritele ja autodele.

pühkijad, tihendipapp, tihendimaterjalid ja tihendikomplektid, tehnilised tihendusnöörid erinevatesse keskkondadesse, tihendi silikoonid, tolmu ja veekaitse lõõtsad, vibratsioonipadjad, torsoon vedrustus detailid.  


MEHAANILISED TIHENDID


pumpadele (tellimisel jooniste ja/või markeeringu järgi) 


SISEVÕRUD


nõellaagritele firma TIMKEN , INA, Koyo, JNS jne (võlliparandusteks ja puksideks). 


ÜLEKANDERIHMAD


KIILRIHMAD, soon- ja hammasrihmad (mitmikrihmad, variaatoririhmad, soon- ja hammasrihmad, ümarrihmad, kuuskant- ja lamerihmad , konveierlindid) tellimiste alusel firmadelt GOOD-YEAR , CONTITECH, ROULUNDS, MAXBELT, GATES , Optibelt(TÖÖSTUSELE ja traktoritele, veo- ja sõiduautodele).

tööstusele, põllumajandusele, hammas- ja mitmikkiilrihmad autodele, traktoritele. Laost pakume üle 3200 mõõdu eri laiuses ja pikkuses rihma. Laiendasime valikut muruniidukitele ja tellime kombainidele/põllumeestele.


STOPPERSEIBID


avale(W , DIN 472 ) ja võllile(Z , DIN 471) Ettetellijatele suurkogused erihinnaga!


KEEVITUSELEKTROODID JA -TRAAT


firmalt HYUNDAI, KISWEL, MAGMA ja mitmetelt teistelt tootjatelt, seahulgas spetselektroode: RAAMIKEEVITUSEKS, KÕVASULAMELEKTROODE , MALMI JA ROOSTEVABA ELEKTROODE. Eripakkumine momendil Vene-kõvasulam pealekeevitus elektroodid läbimõõt 5 mm. 


HÜDROSILINDRID ja HÜDROVOOLIKUD


Hüdrosilindrid laos ja tellimiste alusel. Hüdrovoolikud ainult tellimiste alusel.

peamiseltzarniirlaagersilmaga ja kuid vajadusel pukssilmaga.


KÜTTEVOOLIKUD


Küttevoolikud firmalt Good-Year. Eritellimisel tanklavoolikud.


ZARNIIRLAAGRID


GE- laagrid hüdrootstesse ja liigenditesse firmadelt ELGES , FK,FS,CX . Erinevad mõõdud ja porikaitse-tihenditega ning ilma.

Hüdrosilmad hüdrosilindritele keermega ja keevitatavad variandid, erimõõdulised


RULLPUKSKETID


erinevates mõõtudes, erinevatelt firmadelt . Ettetellimisel ka konveieritele ning saetööstustele, eriseadmetele ( vajalik keti nimetus või joonis). Tellitavad TÕMBEKETID!

laos standard rullpuksketid firmadelt WIPPERMANN ja RETEZY , lisaks Hiina tooted. Ettetellimisel erikonveieri ja tõste-tõmbe ketid, põllumaj. ketid.


LAAGRIMÄÄRDED


firmadelt TIMKEN (laagritootja väljatöötatud TIMKEN tooted – spindlitele, rasketehnikale, veskitele, paadimootoritele ja elektrimootoritele.), CASTROL , OMW, KERNITE ja UNIL.


LAAGRILIIMID ja Keermeliimid, LAAGRI- JA SILIKOON/TEFLONMÄÄRDED


firmalt VORTEX,


KARDAANIRISTID


põllumajanduslikud ja autode, traktorite, põllumajandusseadmete.


KETI- JA RIHMARATTAD, KETIPINGUTUS-RATTAD


Ketirattad saadaval plaadina (toorikud) ja astmega (tugevdatud äärikuga), kinnituselementidega võllile kinnitatavad(TAPER-LOCK ja SIT-LOCK kinnitus). Keti ja rihmarattad on ühe ja mitmerealised (On ka reguleeritava laiusega rihmarattad, mida saab kasutada ka variaatorina näiteks väikeveskites).


SIDUR-LEEVENDUSELEMENDID


eri tüüpi , Itaalia firmade ja TIMKEN kiirühendus tooted.


KINNITUSELEMENDID


Keti ja Rihmaratastele erinevates tüüpides (TAPER-LOCK ja SIT-LOCK kinnitus).


KIILUD


Ümarate ja kandiliste otstega lattkiilud, poolkuukiilud. (Keti- ja rihmarataste , eksentrikute kinnitamiseks võllile)


Pöörderingid


püsiklientidele laokaup ja tellimisel jooniste ja/või markeeringu järgi


TERASPUKSID


laos määrdesoontega ja ilma


TAPIMATERJALID


MONTAAŽ, DEMONTAAŽI ABIVAHENDID


Lisaks ülaltoodule pakume ka hüdropumpasid ja -jagajaid vene päritolu masinatele, hüdrojagajaid lääne tõste- ja metsamasinatele.  Itaalia hüdrojagajaid. Eritellimisel pöörderingid – kui on täpne konstruktsioonijoonis väi tähistus. Laost müüme ja tellime ka Vene hüdrosilindreid, kardaaniriste lääne põllumajandustehnikale, PIIPO heinapressinööri, TULEKUSTUTEID, niidukite terasid, määrdepritse, tööriistakomplekte, tõmmitsaid TIMKEN j.p.m.. TÄNA TELLIDES HOMME KÕIK KAUBAD IGAS EESTMAA PUNKTIS (Juhul kui olete saanud kinnituse, et laos on tehtud reserveering Teile ja lepitud kokku saatmisviis)


Küsi julgelt!

Telefon
+372 77 68 651
+372 77 68 652

Või saada email

poltsamaa@moduator.ee

Translate